Wydarzenia

Data obowiązywania: 25.05.2019

„Sekretne życie zwierzaków domowych 2” w Galerii nad Jeziorem

Moc atrakcji dla uroczych i oddanych czworonogów oraz ich właścicieli już wkrótce, 25 maja w naszej Galerii. Przygotowaliśmy wiele niespodzianek, które z pewnością przypadną Wam do gustu!

Dwudziestominutowa przejażdżka dwupiętrowym psim autobusem to nie lada atrakcja! Psotny tor wzorowany na psich zabawach to obowiązkowy punkt programu każdego malucha. Skoki przez przeszkody, slalom, tuba oraz równia pochyła gwarantują znakomitą zabawę. Uwiecznieniem tego zwariowanego dnia będzie pamiątkowe zdjęcie na tle piknikowej scenerii.

Każdy będzie mógł przygotować również małą niespodziankę dla swojego pupila. Zawieszka z imieniem zwierzaka i telefonem kontaktowym jego właściciela to znakomity, praktyczny gadżet.

Ponadto na uczestników czekają liczne konkursy tematyczne z nagrodami.

Głównym punktem programu będzie spotkanie z behawiorystą, który odpowie na wszelkie pytania oraz podzieli się ciekawostkami ze świata zwierząt. Nie zabraknie również praktycznych porad dotyczących wychowania i relacji psów z właścicielami.

Nie zapomnieliśmy również o samych czworonogach. W specjalnie przygotowanej strefie zewnętrznej przygotowano psie SPA, w którym profesjonaliści zadbają o wygląd Waszych pupili.

Podczas imprezy będzie można skorzystać także z bezpłatnych konsultacji lekarza weterynarii. Spotkanie to również znakomita okazja do rozmów z przedstawicielami lokalnych schronisk, którzy dodatkowo podczas eventu będą prowadzić zbiórkę karmy w ramach akcji „Karma wraca!”.

Serdecznie zapraszamy Was i Wasze czworonogi od godziny 11:00 do 18:00 do naszej Galerii oraz na teren naszego parkingu.

REGULAMIN