O centrum - Galeria nad Jeziorem

Godziny otwarcia

Centrum handlowe
Poniedziałek: 9:00 – 21:00
Wtorek: 9:00 – 21:00
Środa: 9:00 – 21:00
Czwartek: 9:00 – 21:00
Piątek: 9:00 – 21:00
Sobota: 9:00 – 21:00
Carrefour

Pon-Pt: 08:00 – 22:00
Sobota: 08:00 – 22:00

Bricomarche

Pon-Pt:  08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 21:00

Kontakt

CH Galeria nad Jeziorem

ul. Paderewskiego 8,
62-510 Konin
tel.: 63 246 91 62
fax: 63 246 92 62
e-mail: konin@apsysgroup.pl

  • pl

Centrum Handlowe Galeria nad Jeziorem – Wyjątkowe miejsce na mapie Konina!

Centrum Handlowe Galeria nad Jeziorem wyróżnia się pięknym położeniem tuż nad Jeziorem Zatorze, a także rodzinną atmosferą i bogatą ofertą handlową – m.in.
oraz 70 butików i punktów usługowych. Centrum Handlowe stanowi znakomitą propozycję dla osób aktywnych, ceniących sobie wygodę i przyjemne spędzanie czasu. Zaletą jest sprawna komunikacja – dogodny dojazd linią 53 MZK oraz duży parking.

Najlepsza oferta towarów, usług i rozrywki w mieście!
W naszym Centrum funkcjonuje największe kino Helios, które pozwala mieszkańcom Konina uczestniczyć w premierach najnowszych filmów wchodzących na ekrany kin. Pasaż Galerii Nad Jeziorem to także siedziba największych w mieście sklepów takich marek, jak: Martes Sport oraz Bricomarche. Kompleksowe zakupy spożywcze dla całej rodziny? Nic prostszego, oferta jedynego hipermarketu w Koninie Carrefour powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Dla każdego coś dobrego!
70 butików i punktów usługowych to oferta, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla PAŃ dostępna jest atrakcyjna oferta butików modowych takich jak: Quiosque, Esotiq, By o la la, CCC,  Top Secret, Showroom no. 1, Moodo. Centrum Handlowe to także bogata oferta kosmetyczna, m.in. Rossmann czy biżuteryjna: salony YES oraz Apart.

PANÓW z pewnością zainteresuje wizyta w salonach: Giacomo Conti, Koneser, Top Secret, Diverse, Nouveau, Magra.

Klienci zainteresowani aranżacją domowych przestrzeni i elektroniką mogą znaleźć wyjątkową ofertę artykułów i wiele inspiracji dostępnych m.in. w Bricomarche, RTV Euro AGD. Wśród naszych punktów usługowych znajduje się m.in. Biuro Podróży ITAKA, Świat Książki, Mister Minit oraz stoisko CANAL+.

Miejsce wyjątkowych spotkań!
Kawa z widokiem na jezioro? Umożliwia to położenie naszej wygodnej strefy restauracyjnej, które sprawdza się idealnie na spotkania prywatne i biznesowe. Odwiedzający mogą skorzystać z szerokiej oferty lodów i deserów dostępnych w kawiarniach takich jak: Grycan, Zielona Budka. Ofertę restauracyjną stanowią punkty KFC oraz Pizzeria 105 Stopiątka. Wszystkim klientom zapewniamy bezpłatny dostęp do wi-fi.

Centrum Handlowe Galeria nad Jeziorem powstało w kwietniu 2002 roku i już od siedemnastu lat tworzy dla mieszkańców miasta i okolicznych miejscowości doskonałe miejsce wypoczynku, rozrywki i kompleksowych zakupów zapewniając przy tym szereg udogodnień dla rodzin z dziećmi, jak i dla osób niepełnosprawnych. Oferta Centrum Handlowego wciąż jest uaktualniana i poszerzana. O wszystkich nowościach przeczytać można na profilu www.facebook.com/GaleriaNadJeziorem

Chcesz więcej?

Każdy dzień to nowe promocje!

Odwiedź nasze sklepy i korzystaj z niskich cen.

PROMOCJE

Bądź na bieżąco!

Będziemy informować Cię o najnowszych wydarzeniach i promocjach.

Administratorem danych osobowych jest Pradera Galeria Konin sp. z o.o. z siedzibą w War­sza­wie (kod pocz­to­wy 03-286), przy ul. Malborska 41, (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Pradera Galeria Konin sp. z o.o. w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności centrum handlowego Galeria nad Jeziorem drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Pradera Galeria Konin sp. z o.o. w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności centrum handlowego Galeria nad Jeziorem w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne – telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

Chcesz się wypisać z newslettera?