Udogodnienia

Centrum bez barier

Galeria nad Jeziorem dba, aby każdy z naszych klientów czuł się w centrum swobodnie i komfortowo. Posiadamy toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych wyposażone w praktyczne uchwyty oraz specjalne sanitariaty. Ponadto, zamontowany jest tam również dzwonek alarmowy, dzięki któremu osoba potrzebująca pomocy może skorzystać ze wsparcia naszego personelu. Galeria nad Jeziorem posiada także specjalnie wyznaczone miejsca parkingowe oraz drzwi wejściowe przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Istnieje także możliwość bezpłatnego wypożyczenia wózka inwalidzkiego, który ułatwi poruszanie się po terenie Galerii nad Jeziorem. Osoby zainteresowane rezerwacją prosimy o kontakt pod numerem telefonu 63/ 244-89-31 lub bezpośrednio u ochrony.

Dodatkowo, osoby niedowidzące i niewidome mogą przebywać na terenie galerii handlowej z psem przewodnikiem.

przyjazne

 

Centrum przyjazne dzieciom

Galeria nad Jeziorem jest to centrum rodzinne, przyjazne dzieciom i ich opiekunom. Centrum oferuje szereg udogodnień, dzięki którym najmłodsi oraz ich rodzice czują się tu komfortowo.

Na terenie Galerii nad Jeziorem znajdują się:

  • plac zabaw;
  • pokój rodzinny wyposażony w przewijak i wygodny fotel, przeznaczony dla kobiet karmiących w naturalny sposób (pokój zlokalizowany jest przy kompleksie dużych toalet);
  • fotelik do karmienia dziecka (ustawiony w strefie restauracyjnej);
  • wypożyczalnia wózków-samochodzików dla dzieci;
  • wózki (spacerówki) do wypożyczenia.
dzieciom
dzieciom

 

Centrum przyjazne rowerzystom

Galeria nad Jeziorem zachęca, aby dla zdrowotności przyjeżdżać do centrum rowerem. Miłośnicy jednośladów mają możliwość pozostawienia swojego roweru przy U-kształtnych stojakach rowerowych, które pozwalają na bezpieczne przypięcie jednocześnie ramy oraz kół roweru. Stojaki zlokalizowane są przy każdym wejściu do Centrum Handlowego Galeria nad Jeziorem. Do dyspozycji klientów jest również dostępna stacja naprawy rowerów zlokalizowana przy wejściu od strony jeziora.

rowery1
rowery2

 

Centrum przyjazne miłośnikom czworonogów

Osoby spacerujące z pupilami mogą skorzystać ze specjalnie oznakowanego miejsca do pozostawiania swojego czworonoga, w którym znajduje się miska z wodą. Miejsca dla pupila znajdują się:

  • przy wejściu nr I – od strony Bricomarche;
  • przy wejściu nr III – od strony osiedlowego Jeziora.
psy1
psy2

 

Strefa Relaksu

Centrum Handlowe to nie tylko sklepy, ale także przestrzeń, w której można odpocząć oraz spędzić czas z najbliższymi. Już teraz w Centrum Handlowym „Galeria Nad Jeziorem” możecie cieszyć się nową strefą relaksu. Tworzą ją wygodne fotele i stoliki. Strefa relaksu to przestrzeń Centrum Handlowego „Galeria Nad Jeziorem”, która poprawi komfort odwiedzających i zachęci ich do rodzinnych zakupów. Chcemy, by nasza galeria była miejscem spotkań, w którym złapiesz oddech w codziennym pośpiechu oraz będziesz czuł się swobodnie i komfortowo. Przyjdź i odpręż się w trakcie udanych zakupów!

strefarelaksugnj_21022019_mini

 

Paczkomat Inpost

Centrum Handlowe „Galeria nad Jeziorem” nieustannie dąży do stworzenia przestrzeni przyjaznej swoim Klientom. Stale poszerza swoją ofertę usługową wychodząc naprzeciw bieżącym oczekiwaniom Klientów. W ostatnim czasie na terenie Centrum Handlowego pojawił się paczkomat In Post. W dzisiejszych czasach jest to duże udogodnienie. Paczkomat daje możliwość łatwego, szybkiego i wygodnego nadania oraz odebrania paczki przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Na ekranie paczkomatu pojawiają się instrukcje, które krok po kroku przeprowadzą Klientów przez proces odbioru bądź wysyłki, dzięki czemu każdy może z niego korzystać.

inpostgnj_130320191.jpg

 

Leżaki w naszej galerii

Lubicie lato? My tak! Nie straszna nam wysoka temperatura! W okolicach naszej Galerii, tuż przy jeziorze czekają na Was leżaki. Chwila relaksu należy się każdemu!