Podstawowe informacje

Centrum Handlowe Galeria nad Jeziorem – Wyjątkowe miejsce na mapie Konina!

Centrum Handlowe Galeria nad Jeziorem wyróżnia się pięknym położeniem tuż nad Jeziorem Zatorze, a także rodzinną atmosferą i bogatą ofertą handlową – m.in.

oraz 70 butików i punktów usługowych. Centrum Handlowe stanowi znakomitą propozycję dla osób aktywnych, ceniących sobie wygodę i przyjemne spędzanie czasu. Zaletą jest sprawna komunikacja – dogodny dojazd linią 53 MZK oraz duży parking.

Najlepsza oferta towarów, usług i rozrywki w mieście!
W naszym Centrum funkcjonuje największe kino Helios, które pozwala mieszkańcom Konina uczestniczyć w premierach najnowszych filmów wchodzących na ekrany kin. Pasaż Galerii Nad Jeziorem to także siedziba największych w mieście sklepów takich marek, jak: Martes Sport oraz Bricomarche. Kompleksowe zakupy spożywcze dla całej rodziny? Nic prostszego, oferta jedynego hipermarketu w Koninie Carrefour powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Dla każdego coś dobrego!
70 butików i punktów usługowych to oferta, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla PAŃ dostępna jest atrakcyjna oferta butików modowych takich jak: Quiosque, Esotiq, By o la la, Olika, CCC, Wojas. Centrum Handlowe to także bogata oferta kosmetyczna, m.in. Rossmann czy biżuteryjna: salony YES oraz Apart.

PANÓW z pewnością zainteresuje wizyta w salonach: Koneser, Reserved, Top Secret, Diverse, Nouveau, Magra.

Klienci zainteresowani aranżacją domowych przestrzeni i elektroniką mogą znaleźć wyjątkową ofertę artykułów i wiele inspiracji dostępnych m.in. w Bricomarche, RTV Euro AGD. Wśród naszych punktów usługowych znajduje się m.in. Fotojoker, As Pak Biuro Podróży, Świat Książki czy stoisko artykułów Lecha Poznań z bogatą ofertą sportową.

Miejsce wyjątkowych spotkań!
Kawa z widokiem na jezioro? Umożliwia to położenie naszej wygodnej strefy restauracyjnej, które sprawdza się idealnie na spotkania prywatne i biznesowe. Odwiedzający mogą skorzystać z szerokiej oferty lodów i deserów dostępnych w kawiarniach takich jak: Grycan, Zielona Budka, Rem Marco Cukiernia. Ofertę restauracyjną stanowią punkty KFC, Greco oraz Pizzeria 015 Stopiątka czy Zapieksownia. Wszystkim klientom zapewniamy bezpłatny dostęp do wi-fi.

Centrum Handlowe Galeria nad jeziorem powstało w kwietniu 2002 roku i już od siedemnastu lat tworzy dla mieszkańców miasta i okolicznych miejscowości doskonałe miejsce wypoczynku, rozrywki i kompleksowych zakupów zapewniając przy tym szereg udogodnień dla rodzin z dziećmi, jak i dla osób niepełnosprawnych. Oferta Centrum Handlowego wciąż jest uaktualniana i poszerzana. O wszystkich nowościach przeczytać można na profilu www.facebook.com/GaleriaNadJeziorem

Centrum Handlowe Galeria nad Jeziorem
ul. Paderewskiego 8
62-510 Konin
tel.: 63 246 91 62
fax: 63 246 92 62
e-mail: konin@apsysgroup.pl

Godziny otwarcia

Galeria Handlowa
poniedziałek – sobota: od 9.00 do 21.00
niedziela: od 10.00 do 20.00

W niedziele niehandlowe
KFC, Grycan, Pizzeria 105 stopiątka: od 12.00 do 20.00
Kino Helios: zgodnie z repertuarem
Wejście od strony jeziora

Hipermarket Carrefour
poniedziałek – sobota: od 8.00 do 21.00
niedziela: od 10.00 do 20.00

BRICOMARCHE
poniedziałek – sobota: od 8.00 do 21.00
niedziela: od 10.00 do 20.00

Kluczowe dane:

Data otwarcia centrum: czerwiec 2002.