Wydarzenia

Data obowiązywania: 04.12 - 10.12.2017

Prezenty wielkiej wagi – świąteczna zabawa w szacowanie i wygrywanie!

Czas rozpocząć okres świąteczny w Galerii Nad Jeziorem! Od 4 do 10 grudnia w naszym centrum zorganizowany zostanie wyjątkowy konkurs dla wszystkich klientów. Uczestnicy zabawy będą mieli okazję poczuć magię nadchodzących świąt i zdobyć wyjątkowe nagrody. Wystarczy zrobić zakupy za min. 50 zł, wybrać wymarzony prezent i oszacować jego wagę na specjalnie przygotowanym stoisku. Do zgarnięcia aż 760 nagród!

Magia Świąt w Galerii Nad Jeziorem

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Ma swoją magię i moc spełniania marzeń. Kojarzy nam się również z niezwykłą atmosferą w trakcie domowych przygotowań oraz poszukiwań wyjątkowych prezentów w sklepach. W tym roku postanowiliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym. Robiąc zakupy w dniach od 4 do 10 grudnia klienci będą mogli wygrać wyjątkowe nagrody i zrobić sobie pierwszy świąteczny prezent.

Niezwykły konkurs: szacujesz wagę i wygrywasz!

Zasady konkursu są bardzo proste. Do wygrania jest 500 par rękawiczek do smartfona oraz 260 kart podarunkowych na zakupy w naszym centrum handlowym. Co zrobić, by zgarnąć świąteczny upominek?

  • Zrób zakupy za min. 50 zł (każde 50 zł to jedna próba)
  • Wybierz prezent i oszacuj jego wagę
  • Zgarnij nagrody – śpiesz się, liczba nagród jest ograniczona

Ważna informacja dla wszystkich biorących udział w akcji: paragonów nie można sumować. W konkursie nie biorą udziału paragony supermarketów Carrefour i Bricomarche. Na jeden paragon można otrzymać maksymalnie pięć prób, a laureatem nagrody można zostać tylko jeden raz.

Regulamin konkursu dostępny jest w strefie organizatora akcji.