Promocje

19
Września

Zainspirowani unikalną feerią barw, które w tym czasie nas otaczają, przygotowaliśmy wyjątkową kolekcję lakierów hybrydowych Fall in Love. Znajdziesz w niej między innymi kolory przygaszonego słońca, grafitowego nieba i słonego karmelu. Przywitaj pierwsze jesienne dni z manicure w najmodniejszym wydaniu – zakochaj się w każdej z 9 propozycji, zachwycających intensywnością i głębią koloru.

więcej
18.09
15.10

Rusza nowa promocja KFC – KFC TWISTERS. WARTO SIĘ ZAKRĘCIĆ!

więcej
18 - 22
Września

Nowa promocja Szachomat. Promocją objęte są damskie swetry, narzuty i kardigany. Tym razem rabatu udzielamy na każdą sztukę z zakupionego promocyjnego asortymentu. Zwrot odbywa się na Kartę Szachomat.

więcej
26
Września

26 września 2018 – zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „Kamerdyner”. Do pierwszych 50 biletów zakupionych w kasie kina płatki pod oczy Biotaniqe Total Eye Repair gratis! www.helios.pl

więcej
17
Września

Nowa kolekcja od Giacomo Conti. Zapraszamy!

więcej
13
Września

Rabat naliczany w sklepach stacjonarnych. Zapraszamy!

więcej
06.09
21.10

Jesienne przyjemności od YES! -25% na drugą lub -50% na trzecią, nie droższą sztukę biżuterii. Promocje nie łączą się. Zapraszamy do Salonu YES!

więcej
12
Września

Najlepszy krok zostawi dobry ślad, to hasło, które zainspirowało markę Wojas do wsparcia podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „ Mimo wszystko”. Specjalnie do kolekcji jesień – zima 2018/2019 zaprojektowany został model obuwia męskiego i damskiego z ZIELONĄ SZNURÓWKĄ, która łączy inicjatywę marki z potrzebami podopiecznych Fundacji. Od każdej sprzedanej pary obuwia 20 zł przekazujemy na rzecz […]

więcej